CENTRUM STOMATOLOGII

stomatolog z częstochowy

LIDER IMPLANTOLOGII

biomet

> Chirurgia

Szanowni Państwo!

Klinika Stomatologiczna MEDIDENS to miejsce, w którym otrzymacie Państwo kompleksową opiekę stomatologiczną nie tylko w zakresie stomatologii zachowawczej i profilaktyki, ale również w zakresie radiologii, protetyki, chirurgii, ortodoncji, endodoncji, periodontologii czy implantologii. Leczymy bez bólu i bez strachu, zapewniając naszym pacjentom bezpieczeństwo oraz miłą atmosferę podczas zabiegów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej Przychodnii Stomatologicznej. Tworzą ją najlepsi, doświadczeni stomatolodzy z Częstochowy, absolwenci i pracownicy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, którzy stale uczestniczą w różnorodnych kursach i szkoleniach. To daje nam możliwość ciągłego rozwoju oraz podnoszenia naszych kwalifikacji, jak również wymiany doświadczeń z ekspertami z całego świata, byśmy mogli zapewniać naszym pacjentom usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do regularnego kontrolowania stanu uzębienia w naszym gabinecie, które pozwoli uniknąć poważniejszych ubytków. Nasi dentyści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferowanych przez nas metod leczenia.